ZŠ ŠUMPERK, DR. E.BENEŠE 1 "JEDNIČKA

TEAMS

První vlna covid-19 nás postavila před nové úkoly a možnosti distanční výuky, která probíhala převážně formou stahování výukových materiálů ze školních stránek. Pokud by došlo k opětovnému uzavření škol, chtěli bychom, aby učitelé s žáky komunikovali a pracovali v jednom společném prostředí – Microsoft Office 365 – TEAMS. Tato aplikace nabízí nejen on-line výuku, ale také umožňuje přehledně distribuovat výukové materiály, vytvářet zadání, kvízy a testy.

Vedle TEAMS žáci využijí i aplikace, jako jsou Outlook, One Drive, Word, Excel, Powerpoint a další, které jsou součástí tohoto balíčku. Efektivní práci v TEAMS se nyní věnujeme i v hodinách informatiky, neboť školy mohou být opět uzavřeny a my musíme být na tuto možnost připraveni.

Žáci bez potřebného technického vybavení si budou zadání vyzvedávat v budově školy, kam ho budou moci následně i odevzdávat (bude řešeno individuálně dlepotřeby a situace). Více informací získáte na školních stránkách (odkaz Škola – TEAMS) nebo u třídních učitelů vašich dětí
                                                                                          

                                                                                          Mgr. E. Čápek 

Přihlášení k TEAMS:

1. Pokud jste nedostali přihlašovací údaje, požádejte o ně mailem svého třídního učitele.

2. Pokud jste se již k TEAMS někdy přihlásili, ale zapomněli jste heslo, požádejte o nové dočasné heslo správce TEAMS (capek@1zsspk.cz).

3 Na přihlášení k Office 365 někdy stačí zadat do vyhledávání v prohlížeči pouze 365 a hned první odkaz je stránka s přihlašovacími údaji:

https://www.google.com/search?q=365&rlz=1C1GCEU_csCZ864CZ864&oq=365&aqs=chrome..69i57j46j0l3j69i61j69i60j69i61.1099j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

nebo přímo odkaz na stránky MS Office:  https://www.office.com/

První přihlášení:

1.. Vyplníte přihlašovací údaje - přidělený e-mail , např.: HRUBÝ.Pavel2020@1zsspk.cz a dočasné heslo.

2. Jakmile vyplníte mail a dočasné heslo, otevře se okno, kde znovu vyplníte dočasné heslo a dvakrát napíšete vaše nové jedinečné heslo, které bude trvalé (musí mít nejméně 8 znaků a obsahovat malé, velké písmeno a číslici - nesmí obsahovat vaše ID - část vašeho jména z mailu).

3. Své heslo si napište do žákovské knížky nebo mobilu, protože v Teamsu budeme pracovat i ve škole v informatice a jiných předmětech (i když nebude probíhat distanční výuka).

4. Přihlásíte se a projdete si prostředí, můžete tř. učiteli napsat, že jste se úspěšně přihlásili. Aktivace všech služeb může podle správce trvat až 24 hodin, tedy prosím strpení.

 

Jak pracovat v TEAMS najdete na Youtube.

Např: TEAMS z pohledu studenta

 

kodowanie html5 css, projektowanie stron internetowych , PSD2HTML, PSD HTML, proste strony www, cięcie PSD, tworzenie stron,