ZŠ ŠUMPERK, DR. E. BENEŠE 1 "JEDNIČKA"

Aktuálně

Školní jídelna nabízí stravování pro veřejnost

INZERÁT PRO VEŘEJNOST

Exkurze za krásami hlavního města Rakouska

Pro zájemce o exkurzi přikládáme informace s případnou přihláškou.

Přihláška

ŠUMPERUN 2023

Dne 16.9.2023 proběhl další ročník běžeckého závodu historickým centrem města Šumperka  ,,ŠUMPERUN 2023´´, který byl zároveň i nultým ročníkem smíšených družstev základních škol!!

Start i cíl závodu byl na náměstí Míru v samém srdci Šumperka. 

Také naše škola se zúčastnila a naši žáci, jak je již dobrým zvykem velice úspěšně reprezentovali naši školu a vyhráli závody v několika kategoriích!

V kategorii žáků 6 - 8 let naše štafeta obsadila 1. místo ve složení : Decsy Vojtěch, Vamvakaš Daniel, Piterka Filip, Novotný Matěj a Sekanina Filip!!

V kategorii žáků 9 - 10 let jsme obsadili také 1. místo ve složení: Kříž Sebastian, Bíro Jan, Mazák Šimon, Hanulík Vojtěch a Vrbová Anna (která byla zároveň nejrychlejší z děvčat)!!!

 V kategorii žáků 11 - 12 let jsme znovu obsadili 1. místo ve složení: Straka Sajmon, Drokin Yehor, Nguyen Zaja, Smékal Jiří a Příhoda Tobiaš!!!

V kategorii žáků 13 - 14 let jsme obsadili slušné 2. místo ve složení: Babiš Petr, Eremka Dominik, Černý Jan a Růžičková Lada!!V kategorii smíšených štafet bez věkového rozlišení (všichni příchozí i dospělí) naše štafeta ve složení Unzeitig Patrik, Novák Václav a Potěšil Jakub obsadila vynikající 2. místo!!!

Tímto chlapcům i dívkám děkuji za výbornou reprezentaci naší školy a přeji mnoho dalších úspěchů na sportovním poli!!!

Sportu zdar!!!

Mgr. Petr Pán

Paní učitelka Ivana Brázdová získala ocenění Olomouckého kraje

Je nám potěšením, že naše paní kolegyně Ivana Brázdová byla Olomouckým krajem oceněna za dlouhodobý přínos rozvoji talentů našeho regionu, a to za organizování předmětových soutěží. K jejímu ocenění gratulujeme a přejeme mnoho sil do další práce.

V úterý 19. září proběhnou rodičovské schůzky úvodního školního roku

Vážení rodiče, v úterý 19. září v 16 hodin Vás všechny zveme na úvodní rodičovské schůzky nového školního roku. Schůzky se uskuteční ve kmenových třídách Vašich dětí a předpokládaná doba je 30 minut. V rámci této akce proběhne také volba zástupců do školské rady z řad zákonných zástupců. Pokud chce někdo z vás nominovat zástupce z řad rodičů, napište jeho jméno a jméno žáka mailem na adresu: hruba@1zsspk.cz, a to do pondělích 18:00 hodin. 

Nový web školy

Vážení příznivci naší školy, dovolujeme si Vás upozornit, že naše webové stránky si procházejí fází obměny a aktualizace. Omlouváme se, pokud některé informace ze stránek vymizely. Doufáme, že nový web bude co nejdříve dokončen.

Krátkodobé parkoviště "kiss and ride" před budovou školy

Pro rodiče, které vozí děti do školy, je v průjezdném silničním pásu před školou nově vzniklé krátkodobé parkování, tj. při průjezdu od polikliniky směrem ke kruhové křižovatce můžete využít "modrou parkovací zónu" pro nástup a výstup Vašich dětí. Doba stání je umožněna na maximálně 15 minut. Věříme, že tato úprava přinese větší bezpečnost v okolí naší školy.

 

Slavnostní zahájení školního roku a organizace prvního týdne ve škole

Vážení rodiče, přátelé školy, milí žáci,

léto finišuje a přípravy na nový školní rok také. Škola začíná v pondělí 4. září a zde Vám uvádíme harmonogram prvních školních dní:

 

Pondělí 4. 9.

Žáci prvních ročníků – škola bude otevřena pro žáky od 7:40 hod. Slavnostní uvítání proběhne v 8:00 v jídelně školy, kde budou podány prvotní informace a děti budou rozděleny do tříd. Poté proběhnou informativní schůzky rodičů s vychovatelkami ve školní družině a následně ve třídách s třídními učitelkami. Předpokládaná doba trvání je do 9:45 hod. Na slavnostní zahájení prvního školního dne jsou samozřejmě vítáni rodinní příslušníci dle vašich představ.

Žáci druhých až devátých ročníků – škola je otevřena od 7:40, ve kmenových třídách uvítání nového školního roku proběhne v 8:00. V 8:30 se pak všichni žáci přesunou na školní hřiště, kde proběhne slavnostní zahájení nového školního roku. V čase 8:45 je vyučování ukončeno, žáci odchází domů.

Pondělní družina je v provozu do 15:00.

Obědy mají žáci nahlášený od úterý 5. 9. Pokud mají děti zájem o pondělní oběd, je třeba si jej nahlásit do     31. 8. 2023 prostřednictvím portálu www.strava.cz. V případě potřeby komunikujte s vedoucí školní jídelny.

 

Úterý a středa 5. a 6. 9.

Pro všechny žáky platí třídnické hodiny, ukončení dle ročníků:

1. ročníky 11:00, poté oběd a školní družina

2. – 5. ročníky 11:40, poté oběd a případně školní družina

6. – 9. ročníky 12:35

 

Od čtvrtka 7. 9. se vyučuje dle rozvrhu hodin

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
kodowanie html5 css, projektowanie stron internetowych , PSD2HTML, PSD HTML, proste strony www, cięcie PSD, tworzenie stron,