ZŠ ŠUMPERK, DR. E.BENEŠE 1 "JEDNIČKA"

Aktuálně

MUZIKA A PÍSNIČKY VŠUDE OKOLO NÁS

V letošním školním roce se naše třída V.C zúčastnila nejen čtenářské štafety v rámci akce „Město čte knihu“, ale také jsme se všichni zapojili do výtvarné a literární soutěže:
MUZIKA  A  PÍSNIČKY VŠUDE OKOLO NÁS.

V kategorii próza a poezie se pět dětí z naší třídy umístilo na 1.-3. místě a ceny slavnostně přebírali z rukou Lukáše Hurníka v neděli 10.11.2019 v Městské knihovně T.G. Masaryka v Šumperku.

Za odměnu  se nám dostalo pozvání na akci v Městské knihovně  21.11. 2019, kde se uskutečnilo  setkání s malířkou Marií Molovou, která vytvořila ilustrace ke knize Miloslava Pešty „Poštovní holub Jizva“.

Čekalo nás nejen velmi zajímavé a příjemné  setkání s oběma autory , jejichž společné dílo vydává nakladatelství Bylo nebylo.., ale zároveň jsme si vyzkoušeli pod vedením zkušené malířky vyrobit originální vánoční papír, zaposlouchat se do autorského čtení a zhlédnout komentovanou výstavu ilustrací.  Byl to pro nás velký zážitek.  ....foto z akce...... 
                                                                                                 

                                                                                                              Třída V.C, tř.uč. V. Bubeníková

<< Zpět na předchozí stránku

kodowanie html5 css, projektowanie stron internetowych , PSD2HTML, PSD HTML, proste strony www, cięcie PSD, tworzenie stron,